Maestralna rukometna utakmica u Prokuplju

0

Rukometaši Partizana savladali „Topličanin“ rezultatom 35:32. Prva utakmica četvrtfinala Kupa Srbije privukla je veliki broj gledalaca u Sportsku halu „Dr Zoran Đinđić“.

Procenjuje se da je oko 2500 gledalaca pratilo utakmicu. „Partizan“ je od samog početka poveo vođstvo, tako da se prvo poluvreme završilo rezultatom 22:14.

U drugom poluvremenu „Topličanin“ je odličnom igrom smanjivao razliku u rezultatu, ali je konačan rezultat bio 35:32 za goste.

Na kraju „Partizan“ pred revanš, koji je na programu 30. marta u Beogradu, ima tri gola prednosti.